Історія

Про Анналанд Annaland.com.ua Підприємство “Анналанд” існує з 2012 року. Все починалось крок за кроком. Одружившись з українкою, голланець, який і є керівником підприємства, переїхав на постійне проживання в Україну.
Переїзд до іншої країни є завжди нелегким і важливим кроком у житті. Все по- іншому : люди, мова, менталітет і т.д. Багато рішень довелося приймати. Ось так і повстало одне з головних питань, чим займатись,якщо жити в Україні. І виникла ідея, щоб розпочати працю на землі та одночасно продавати сільськогосподарську техніку. Так все і розпочалося, завезли техніку, якою можна було б працювати на землі.
Спочатку, в 2012 році, ми обробляли 30 га землі, на якій вирощували овочі та зернові. В 2018 році “Анналанд” вже працює на 100 га, з яких ще 20 га невиробленої землі, а також активно займаємось продажем сільськогосподарської та спец техніки. Зараз, за 6 років досвіду, ми знаємо, яка техніка користується попитом серед наших клієнтів. В Нідерландах ми маємо широкий вибір серед постачальників та фермерів, де можемо обирати саме ту техніку, яку шукають наші покупці.

Бачення / Ціль

Бачення / Ціль Анналанд Annaland.com.ua Нашою ціллю є створення великої мережі серед клієнтів, які через нас матимуть можливість придбати якісну техніку за доступною ціною, а наше підприємство завдяки цьому могло б розвиватися на українському ринку. Для нас важливо, не лише продати техніку, але щоб наші покупці залишалися задоволені і були раді співпрацювати з нами і надалі. «Анналанд» має на меті збільшувати вибір техніки, здійснювати її продаж за доступною ціною, а також співрацювати з нашими клієнтами і всіляко їм допомагати, а ми в свою чергу могли розвиватись. Крім того, ми хочемо вирощувати та реалізовувати якісну продукцію, а також надавати робочі місця і достойну заробітну плату для наших працівників та втілювати європейські стандарти праці в Україні та впливати на розвиток її економіки.

Анналанд Логістик

Про Анналанд Логістик Annaland.com.ua У 2016 році ми відкрили підприємство ТОВ « Анналанд Логістик» спеціально для продажу сільськогосподарської та спец техніки і почали активніше займатися продажем техніки. Завдяки шестирічному досвіду, ми знаємо, що сьогодні цікавить нашого клієнта і на яку техніку є попит в Україні. Гарна якість за вигідною ціною! Основною нашою діяльністю є продаж різноманітних тракторів, техніки для вирощування картоплі та цибулі, колісних ескаваторів, автонавантажувачів і різного роду техніки для обробки землі. Все це ми реалізуємо без посередників. У цьому « Анналанд» має привілей, оскільки ми ні від кого не залежимо, тому можемо швидко ввозити техніку з Нідерландів в Україну. Перевезення ми здійснюємо власним транспортом. Завдяки тісній співпраці з нашими нідерландськими партнерами, ми маємо власну стоянку, куди техніка доставляється з різних куточків Нідерландів , а також тимчасово перебуває і в разі необхідності , проходить технічний огляд. Оскільки ми хочемо гарантувати якість того, що ми продаємо, тому « Анналанд» співпрацює з такими марками як : New Holland, John Deere, Dubex, Lely, Kuhn, Grimme і т.д . Однак, коли Вас цікавить щось інше, ми з радістю надамо Вам необхідну інформацію і допоможемо!

НАШІ КОНТАКТИ

Житомирська обл. Житомирський р. с.Волиця вул.Незалежності 44 | 093-464-9806 Life | 066-701-6285 Vodafone | 063-039-7243 Vodafone | tovannaland@gmail.com

Графік Роботи:

Пн - Пт 08:00 - 17:00

Сб - Нд Вихідний

GPS Адреса: 50.169401, 28.618098 SKYPE: live:tovannaland Instagram

Annaland

© 2017 AnnaLand Усі права захищені. Україна
ТОВ Анналанд ТОВ Annaland